LKS RUCH STANOWICE - strona nieoficjalna

• LKS RUCH STANOWICE - Rybnik: Klasa B "FOOTBALL CENTER"

SKF ROWIEŃ 1:4 START MSZANA
KS 25 KOKOSZYCE 5:5 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II
KS KLESZCZÓW 4:2 INTER KROSTOSZOWICE
KS SZCZERBICE 4:2 PŁOMIEŃ CZUCHÓW
OLZA GODÓW 1:3 ORZEŁ JANKOWICE
LKS RUCH STANOWICE 4:1 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ 1:1 LKS DĄB DĘBIEŃSKO

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS RUCH STANOWICEKS SYGNAŁY GOTARTOWICE
LKS RUCH STANOWICE 4:1 KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
2019-09-08, 16:00:00

ORZEŁ JANKOWICE - KS SZCZERBICE
INTER KROSTOSZOWICE - KS SYGNAŁY GOTARTOWICE
PŁOMIEŃ CZUCHÓW - KS KLESZCZÓW
START MSZANA - KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ
LKS RUCH STANOWICE - SKF ROWIEŃ
LKS DĄB DĘBIEŃSKO - KS 25 KOKOSZYCE
KS PŁOMIEŃ POŁOMIA II - OLZA GODÓW

Sponsoring

Ludowy Klub Sportowy

„Ruch” Stanowice

Ul. 1-Maja 3, 44-230 Stanowice

Bank: Skok Ziemi Rybnickiej

nr  konta: 17 7999 9995 0370 0776 1104 0001

Tel.  Kontaktowe:501-168-746, 509-206-634

www.ruchstanowice.futbolowo.pl
ruchstanowice@op.pl

Zaproszenie do współpracy.

Ludowy Klub Sortowy „Ruch” Stanowice założono w 1946 roku. Od początku działalności przez jego szeregi przewinęło się kilkaset dzieci i młodzieży z terenu wsi i gminy Czerwionka-Leszczyny. Obecnie klub zrzesza ponad 40 zawodników. Występują oni w drużynie seniorów, juniorów oraz trampkarzy. Barwy klubu są świetnie rozpoznawalne i kojarzone ze sportowym duchem, a rozgrywki naszych drużyn przyciągają zainteresowanie wielu kibiców i są najlepszą sportową atrakcją Stanowic.

W obecnym czasach klub przeplata lepsze występy z tymi gorszymi. Zarząd oraz Sztab Szkoleniowy dokładają wszelkich starań aby wywalczyć o jak najwyższe realne cele . Istotą funkcjonowania klubu oprócz czynnego udziału w rozgrywkach seniorskich jest również utrzymanie drużyn juniorów i trampkarzy, które są świetnym miejscem do rozwijania sportowych pasji dla najmłodszych oraz dają możliwość wychowywania młodzieży w sportowym duchu.

Każda działalność wiąże się z potrzebami finansowymi. Zarząd Klubu stawia przed sobą ambitne plany rozwoju. Jesteśmy świadomi jednak, że bez pomocy ludzi dobrej woli będą one trudne do zrealizowania.

Dlatego też zwracamy się przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw jak też do osób prywatnych z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych lub zakupu niezbędnego sprzętu.

W zamian za wsparcie możemy zaproponować:

- ekspozycję logo firmy oraz promocję na oficjalnej stronie internetowej klubu

www.ruchstanowice.futbolowo.pl

- ekspozycję logo firmy na profesjonalnym plakacie przedmeczowym

- ekspozycję logo firmy na koszulkach zawodników (przy pomocy w ich zakupie)

- udostępnienie infrastruktury stadionu do umieszczenia banerów reklamowych (wokół boiska, na ogrodzeniach itp.)

- możliwość wykorzystania naszych drużyn oraz obiektu sportowego w celu skutecznego promowania współpracujących z nami podmiotów

- certyfikat z podziękowaniami za wsparcie Klubu

Jednocześnie zgodnie z uchwałą Zarządu każdy sponsor, darczyńca staje się automatycznie członkiem tzw. Rady Sponsorów, która jest organem doradczym przy Zarządzie Klubu. Daje to możliwość uczestniczenia w posiedzeniach Zarządu oraz prawo do uzyskania pełnej informacji na temat sposobu wykorzystania ofiarowanej pomocy. Sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie oraz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służyć promocji wizerunku firmy. Nam natomiast wszelka pomoc pozwoli na zrealizowanie ambitnych celów sportowych, organizacyjnych i infrastrukturalnych.

Pragniemy także zwrócić uwagę, iż zapisy ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych umożliwiają odliczenie od podstawy opodatkowania darowizny przekazanej na rzecz LKS „Ruch” Stanowice do wysokości 10%. W przypadku osób fizycznych, darowiznę przekazaną na rzecz LKS „Ruch” Stanowice można odliczyć w wysokości do 6% podstawy opodatkowania.

Aby darowizna mogła zostać odliczona od dochodu – musi być odpowiednio udokumentowana. Podatnicy korzystający z odliczenia tych darowizn są zobowiązani wykazać w zeznaniu podatkowym kwotę przekazanej darowizny, kwotę dokonanego odliczenia oraz dane pozwalające na identyfikację obdarowanego, w szczególności jego nazwę i adres. Wysokość wydatków poniesionych na powyższe cele ustala się na podstawie dokumentów stwierdzających ich poniesienie. Dokumentem tym jest w przypadku darowizny pieniężnej – dowód wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego, a w przypadku darowizny innej niż pieniężna (np. zakupiony na rzecz klubu sprzęt sportowy) – dokument, z którego wynika wartość darowizny. Wartości te ujmujemy w załączniku odliczeń (np. PIT/O cześć B) oraz w

deklaracji podatkowej (np. PIT36/rubryka 145/146)

Podstawa prawna:

Ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych z dnia 15 lutego 1992r.

Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991r.

Zarząd Klubu

pon.

OBÓZ PIŁKARSKI W ISTEBNEJ 2018!!!
Ładowanie...